Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kullanım koşulları

DEMİRÖREN DENETİM,DANIŞMANLIK,SATIŞ PAZARLAMA,MATBAACILIK,ÖDEME ARACILIK VE TAHSİLAT SİSTEMLERİ A.Ş.’ye (bundan böyle kısaca “DEMİRÖREN DENETİM DANIŞMANLIK ” olarak anılacaktır.) ait bu web sitesine girmeniz veya bu web sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları ve hükümleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Bu web sitesinin kullanımından doğan ve doğacak her türlü zarar ve/veya kayıplardan dolayı Demirören Denetim danışmanlık, yönetim kurulu üyeleri, yöneticileri, çalışanları, bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişilerin ve Demirören Denetim Danışmanlık’ın yetkilendirdiği kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

Demirören Denetim Danışmanlık bu yasal uyarıda yer alan tüm koşulları ve hükümleri önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkını haizdir.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle hazırlanmıştır.

Demirören Denetim Danışmanlık, hipertext linkler ve doğrudan ya da dolaylı olarak Demirören Denetim Danışmanlık Web sitesi üzerinden kullanılan diğer özellikler de dahil olmak üzere Web Site Bilgileri ile ilgili zımnen veya sarih olarak hiçbir beyan veya garantide bulunmamaktadır. Demirören Denetim Danışmanlık herhangi bir bildirimde bulunmaksızın her zaman sitede yer alan bilgiler üzerinde değişiklik ve düzeltme yapma hakkını saklı tutmaktadır. Web Site Bilgilerinde yer alan bilgiler ışığında verilecek kararlar ile ilgili tüm sorumluluk, siteyi ziyaret eden kişiye aittir.

Bu web sitesine veya bu site vasıtasıyla herhangi bir web site bilgisine girilmesi veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan, dolaylı, özel, sonuç niteliğindeki ya da diğer tür kayıp veya zararlardan, Demirören Denetim Danışmanlık ve/veya yönetim kurulu üyeleri, yöneticileri, çalışanları, bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişiler ve Demirören Denetim Danışmanlık’ın yetkilendirdiği kişi ve kuruluşlar hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Bu web sitesinde ya da değinilen belgelerde yer alan ifadeler, özellikle de geleceğe yönelik olası ya da tahmini performans, maliyet, temettü, getiri, üretim seviyeleri veya oranları, fiyatlar, elden çıkarmalar vb. ileriye dönük olarak hazırlanmış ifadelerdir veya ileriye dönük olarak hazırlanmış olabilirler; bu nedenle de tahmine dayalı çeşitli risk ve belirsizlikleri içerirler. Çok çeşitli nedenlerle, gerçek sonuç ve gelişmeler, bu ifadelerde belirtilen ya da ima edilenlerden somut bir şekilde farklı olabilir.

Bu web sitesinde yer alan bilgiler kapsamlı değildir. Göstermiş olduğumuz çabalara rağmen, bu bilgiler kesin, güncellenmiş olmayabilir veya herhangi bir durumdaki koşullara uyarlanamıyor olabilir. Bu web sitesinde olabilecek herhangi bir yanlışlık veya eksiklikten dolayı sorumluluk hiçbir surette Demirören Denetim Danışmanlık’a atfedilemez. Bu web sitesinde yer alan bilgiler ışığında verilecek kararlar ile ilgili tüm sorumluluk, tamamıyla tarafınıza ait olacaktır. Demirören Denetim Danışmanlık, işbu web sitesinde yer alan bilgilere girilmesinden veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan, dolaylı, özel, sonuç niteliğindeki ya da diğer tür kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmeyecektir.

Demirören Denetim Danışmanlık internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın değiştirmek hakkını haizdir.

Teknik aksaklık ve arıza hallerinde sorumluluk Bu internet sitesinin kullanımı sırasında herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti, kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, Demirören Denetim Danışmanlık, ve/veya yönetim kurulu üyeleri, yöneticileri, çalışanları, bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişiler ve Demirören Denetim Danışmanlık’ın yetkilendirdiği kişi ve kuruluşlar, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, hiçbir surette sorumlu tutulamazlar.

Telif hakkı (Copyright)İşbu web sitesi , web sitesi içeriğindeki tüm materyaller,yazı,ilan, görüntü, ses kaydı, fotoğraflar, dizaynlar, resimler, işaret ve sair fikri hak mülkiyet ve korumasına tabi olan her türlü ürün ve eserin telif hakkı Demirören Denetim Danışmanlık’a ait olup, Demirören Denetim Danışmanlık’ın yazılı izni olmadıkça kullanılamaz, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, her ne suretle olursa olsun ticari veya başkaca bir amaçla çoğaltma ve yayma yapılamaz.

Bu Web sitesinde yer alan isim, marka ve logolar tescilli markalar olduğundan Demirören Denetim Danışmanlık’ın yazılı izni olmaksızın hiçbir şekilde kullanılamaz.

Bu Web sitesinde; anasayfa animasyonlarında kullanılan fotoğraflar, Süleyman Çam’a ait olup, izni olmaksızın hiçbir ticari veya başka bir amaçla, kopyalanamaz ve kullanılamaz. Süleyman Çam’a ait fotoğraflara sitede yeralan “Linkler/Faydalı Linkler” kısmından ulaşabilirsiniz.

Web sitesinden kişisel kullanım amaçlı olanlar haricinde ticari maksatla bilgi indirilemez, kopya alınamaz, sitede yer alan bilgiler ve veriler hiçbir surette ticaret mevkiine konu edilemez.

Herhangi bir hiperlink kullanımıBu web sitesine ulaşabilmek için girdiğiniz başka bir web sitesinin veya bu web sitesinde girdiğiniz başka bir web sitesinin içeriğinden Demirören Denetim Danışmanlık sorumlu olmayacaktır.

Gizlilik

Demirören Denetim Danışmanlık, bu Web sitesine bildirilen isim, adres ve sair şahsi bilgileri yasal bir zorunluluk olmadıkça üçüncü kişilere açıklamayacak ve istihdam ettiği yardımcı kişilerin de bu hususa uymalarını sağlamak için gerekli önlemleri alacaktır. Ancak bu Web sitesi teknik yazılımlarla korunmakla birlikte, site güvenliği internet ve bilgisayar güvenliği ile sınırlıdır. Bu nedenle alınan tüm önlemlere rağmen doğacak doğrudan ve dolaylı zararlardan Demirören Denetim Danışmanlık ve/veya yönetim kurulu üyeleri, yöneticileri, çalışanları, bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişiler ve Demirören Denetim Danışmanlık’ın yetkilendirdiği kişi ve kuruluşlar sorumlu tutulamazlar.