İcra Kurulu

 

S.KÜRŞAT DEMİRCİOĞLU

İcra Kurulu Başkanı

Sn .Demircioğlu, Doğan Grubuna 01 Nisan 1988 yılında katılmış ve sırasıyla Hürriyet Ofset Matbaacılık ve Gazetecilik A.Ş., Hürriyet A.Ş. de Muhasebe ve Mali İşler Yöneticiliği yapmış olup, 2001 yılından Ekim 2016 yılına kadar Doğan Müzik Kitap Mağazacılık Pazarlama A.Ş. ye Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Murahhas Üye ve Genel Müdür olarak çalışmıştır.

Sn.Demircioğlu, 01 Şubat 2017 tarihi itibarı ile Doğan Dağıtım A.Ş. İcra Kurulu Başkanlığı görevini yürütmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

NURULLAH AYDIN

İcra Kurulu Üyesi, Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı

Nurullah Aydın, Anadolu Üniversitesi İşletme ve Yönetim Bölümü 1997 yılı mezunudur. Öğrenimine devam ederken 1990 yılında Hürriyet Ofset Matbaacılık ve Gazetecilik AŞ.’nin Muhasebe Birimi’nde kariyerine başlayan Aydın,  1998 – 2002 yılları arasında Vestel Dayanıklı Tüketim Malları Pazarlama AŞ.’de Muhasebe Müdürü olarak görev almıştır.

2002 yılında tekrardan Doğan Grubu’na dönen Aydın, 2002 – 2017 yılları arasında D&R-Doğan Müzik Kitap Mağazacılık Pazarlama AŞ.’nde Mali ve İdari İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı.

Evli ve iki çocuk babasıdır.

BEKİR KARA

İcra Kurulu Üyesi, Bilgi Sistemleri Direktörü

Sn. Kara, Bilgi Sistemlerinden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi olarak 05.05.2017 tarihinde aramıza katılmıştır. Bekir Kara, Boğaziçi Üniversitesi Matematik Bölümünde Lisans eğitimini ve İstanbul Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği Bölümünde Yüksek Lisans Eğitimini tamamlamıştır.

Boğaziçi Üniversitesinde Akademisyen olarak kariyerine başlamış, sonrasında Arthur Andersen, Accenture ve E&Y firmalarında Yönetim Danışmanlığı ve Kıdemli Müdür olarak çalışmış, STFA Yatırım Holding SAP Proje Koordinatörlüğünü yürütmüştür. Kurumsal Risk Yönetimi ve Bilgi Sistemleri’nin Denetimi, Güvenliği, Şirket Stratejisi ile Uyumlandırılması ve Yönetilmesi, Bekir Kara’nın uzmanlaştığı konuların bir kısmı olarak sıralanabilir.

Evli ve iki çocuk babasıdır.