İcra Kurulu

 

S.KÜRŞAT DEMİRCİOĞLU

İcra Kurulu Başkanı

Sn .Demircioğlu, Doğan Grubuna 01 Nisan 1988 yılında katılmış ve sırasıyla Hürriyet Ofset Matbaacılık ve Gazetecilik A.Ş., Hürriyet A.Ş. de Muhasebe ve Mali İşler Yöneticiliği yapmış olup, 2001 yılından Ekim 2016 yılına kadar Doğan Müzik Kitap Mağazacılık Pazarlama A.Ş. ye Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Murahhas Üye ve Genel Müdür olarak çalışmıştır.

Sn.Demircioğlu, 01 Şubat 2017 tarihi itibarı ile Demirören Dağıtım A.Ş. İcra Kurulu Başkanlığı görevini yürütmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

NURULLAH AYDIN

İcra Kurulu Üyesi, Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı

Nurullah Aydın, Anadolu Üniversitesi İşletme ve Yönetim Bölümü 1997 yılı mezunudur. Öğrenimine devam ederken 1990 yılında Hürriyet Ofset Matbaacılık ve Gazetecilik AŞ.’nin Muhasebe Birimi’nde kariyerine başlayan Aydın,  1998 – 2002 yılları arasında Vestel Dayanıklı Tüketim Malları Pazarlama AŞ.’de Muhasebe Müdürü olarak görev almıştır.

2002 yılında tekrardan Doğan Grubu’na dönen Aydın, 2002 - 2017 yılları arasında D&R-Doğan Müzik Kitap Mağazacılık Pazarlama AŞ.’nde Mali ve İdari İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı.

Evli ve iki çocuk babasıdır.

MEHMET UFUK DOKUZLUOĞLU

İcra Kurulu Üyesi, Dijital Dönüşüm Direktörü - CDO

Sn. Dokuzluoğlu, Dijital Dönüşümden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi olarak 01.02.2018 tarihinde aramıza katılmıştır. Mehmet Ufuk Dokuzluoğlu, Doğu Akdeniz Üniversitesinde Eğitimini tamamlamıştır.

Türkpetrol Holding şirketlerinden Spectrum Mağazacılık AŞ’de, kariyerine yazılım mühendisi olarak başlamış sonrasında Bilgi Sistemleri Müdürü olarak devam etmiştir. Daha sonra Taha Holding şirketlerinden LcWaikiki Bilgi İşlem Yöneticisi olarak görev almıştır. 1999 – 2017 arasında Doğan Holding şirketlerinden D&R Doğan Müzik Kitap Mağazacılık Pazarlama AŞ’de Bilgi Sistemleri Direktörü olarak görev almış, bu süre içinde D&R’ın bütün Dijital Dönüşüm projelerini kurmuş ve yönetmiştir. 2017 yılında Zorlu Holding Tekstil Grup Başkanına bağlı olarak CDO olarak görev almış Zorlu Tekstil şirketi Dönüşüm ve Transformasyon projelerini başlatmıştır.

Evli ve iki çocuk babasıdır.